Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem huceni bednicek

dobry den,
mam mensi problel,,,vcera sem si od kamarada koupil sadu pc repro,,ale ma to mensi hacek a to ze bednicky huci,,huci kdyz sou zaple i kdyz jsou viple,,nevm cim to muze byt
diky za odpoved

výměnu elytů ve zdroji zvládneš, jsou to ty největší kondy.
taky je možné, že rušení proudovými špičkami do filtračních kondů v rytmu 100hz - to se pro změnu filtrovalo 100n keramickými kondy k diodám v usměrňovači.
nebo mají špatně navrženou napájecí zem, že ji vedou přes signálovou zem - to neodstraníš ničím.