Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Linux - kniha (fyzická)

Pre fanúšiokv Linuxu odporúčam zaujímavú knihu Přecházíme na Linux od Martina Kyselu. Obsahuje aj CD s užitočnými programami pod Linux. Je v nej popísaný aj Midnight Commander, kancelársky balík OpenOffice a tiež vypalovanie. Všetko je aj na priloženom CD. CD akurát neobsahuje žiadnu distribúciu Linuxu.

Tak aby jsme byli k tematu. Tu knihu sice neznam, ale vypada ze by mohla byt vhodna pro zacatecniky. Nechces o ni napsat vic? Jake kapitoly obsahuje, na jake distribuce je zamerena, jestli vyzaduje nejake predchozi znalosti, nebo zacina od uplnych zakladu ... Takovou malou recenzi (mozna jako clanek pro poradna.net?).

To mě těší že je tam popsaný MC ale s tím sem jediným uměl dělat hned...Open office je taky fajn ale i o něm vyšla specializovaná knížka. Knížka vyšla před 3mi roky!!! /tedy v roce 2003/ takže její informační hodnota /vzhledem k rozsahu a "plýtvání místem" - popisy mc + OO v.1 + old.gimp/ je podle mě nulová /historická taky/.

Kdyby to bylo o Windows XP a z května 05/2003 mohla by to být dobrá knížka/ i když starší a bez popisu nových funkcí -např. SP2/ . Ale linux za tu dobu je dál.

Nebral bych.