Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Linux - kniha (fyzická)

Pre fanúšiokv Linuxu odporúčam zaujímavú knihu Přecházíme na Linux od Martina Kyselu. Obsahuje aj CD s užitočnými programami pod Linux. Je v nej popísaný aj Midnight Commander, kancelársky balík OpenOffice a tiež vypalovanie. Všetko je aj na priloženom CD. CD akurát neobsahuje žiadnu distribúciu Linuxu.

To mě těší že je tam popsaný MC ale s tím sem jediným uměl dělat hned...Open office je taky fajn ale i o něm vyšla specializovaná knížka. Knížka vyšla před 3mi roky!!! /tedy v roce 2003/ takže její informační hodnota /vzhledem k rozsahu a "plýtvání místem" - popisy mc + OO v.1 + old.gimp/ je podle mě nulová /historická taky/.

Kdyby to bylo o Windows XP a z května 05/2003 mohla by to být dobrá knížka/ i když starší a bez popisu nových funkcí -např. SP2/ . Ale linux za tu dobu je dál.

Nebral bych.