Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DOS a \ tento znak

Poraďte mi prosím, jak na to. I když se pokouším v dosu napsat tento znak všemi možnými způsoby, tak zatím odolává. Jak byste to řešili vy?

No nejsem si jistý, že se jedná o dos. Stáhl jsem jednu starou hru (Lvího krále a chci ho nainstalovat...možná jde jen o instalaci...což je vlastně pravděpodobné, když o tom tak uvažuji), ale ať už je to co je to, když chci zadat umístění hry, tak netuším jak znak \ vložit. Už jsem zkoušel Alt + q, všeliké kombinace altů a různých kláves a přesto nevím, jak nato....

Je to sice letité téma, ale chybí tady možnost klávesy (je na některých klávesnicích), vedle levého (krátkého) Shiftu - s nápisem Macro. Dělá \ a se Shiftem |

To nepsal o tomhle. Na té klávese je nápis Macro. Klávesa \ je vpravo na klávesnici - vedle Enter.

Já jsem psal, že mám "\" na klávesnici a že na klávese to je napsáno. Nepsal jsem kde, jelikož to bývá různé. Na notebooku mám třeba krátký levý Shift a zpětné lomítko je vedle něj. Na normální klávesnici mám zase "\" vedle Enteru.