Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nej chladič na CPU?

Zdravím koupil jsem si sestavu a chtěl bych jen poradit jaký by jste dali (profi)chladič na CPU??Jinak všem díky za rady.A sestava?Deska EVGA 4SLI X58 CLASSIFFIED,INTEL Core i7-980X Extreme,2XEVGA GTX 580,CORSAIR 12GB KIT DDR3 2000MHz CL9 Dominator GT XMP,zdroj Chieftec 1000w+Chieftec 850w( pc jede na 2 zdroje,to kvůli grafikám a velkého lcd panelu 30 palů,ovšem také kvůli dobrému výkonu)

Myslím že se to vejde,koupil jsem si Big Tower tak,že nemám problém ani s prostorem a ani s větráním jinak Thermalright IFX-14 1366/775 blister pack w/o HR-10,je taky dosti dobrá třída tak,že uvažuji o Noctua a nebo o Thermalrightu,který jste mi tu poradil.Díky za radu popřemýšlím,který by byl nej.