Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční klávesnice

dobrý den,
mám problém s klávesnicí.
nefunguje mi shift. jinak vše funguje jak má. dokonce se mi zdá,že levý i pravý shift spíše fungují jako ctrl. ctrl normálně funguje. CAPS LOCK také. zkoušel jsem restart pc a nepomohlo. vytahnuti kabelu z pc take nepomohlo. nevite nekdo v cem je problem ? Když zmáčknu levej a pravej shift najednou tak uz mi funguji,ale jen pokud zmacknu oba dva :(

Napsal jsi: "boužel jinou klávesnici nemám"
Tak to rychle naprav. Ona to asi bude membránová klávesnice a asi tam bude nějaká závada v těch spojích na membráně, těžko říct jaká. Možná by se to dalo po rozebrání zjistit, ale kdybys byl dostatečně zručný, tak bys to už dávno udělal - a mezi námi, klávesnice není zase tak drahá, aby to stálo za nějaké sáhodlouhé opravování (snad leda jenom pro ten pocit vítězství nad nepřízní osudu...)