Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Deseti prsty - jak zfalšovat výsledky?

Dobrý den, ve škole máme program Deseti prsty. Děláme jednotlivé lekce na známky. Potřeboval bych nějaký program, ve kterém bych si mohl z editovat čas a poček chyb /soubor Student/

Děkuji

xfridrich@seznam.cz
Změna předmětu, původně: Deseti prsty (LaKr) (Prasak)

Netřeba pitvat šestiletou mrtvolu. Lock. (Prasak)

Ja som v škole nemal nič takéto a píšem desiatimi úplne v pohode a automaticky, bez toho aby som sa pozeral na klávesnicu.
A beztak... Jakub, asi si mladý, ale nejde o to čo za to dostaneš, ale o to aby si to vedel. Ak by si prišiel do mojej firmy na pohovor a videl by som ako jedným prstom ťukáš na klávesnicu a pozeráš sa na ňu či dobre ťukneš, tak si myslím že by si letel cez zavreté okno. ;))