Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno REINSTALACE OUTLOOK EXPRESSu

Tož mám nový problém a prosím Vás o pomoc...

Odešla mi ramka a vzala mi s sebou pár drobností, jako byly třeba ovladače ke scanneru, které jsem si už přeinstaloval, jenže taky odpravila Outlook Express (Internet Explorer ale funguje bez problémů), a tak dumám, jak ten výdobytek samostatně přeinstalovat. Zdůrazňuji dvě věci: Nechci přeinstalovávat celá XP a chci najít řešení pro Outlook Express.

Co mi radíte?

k.D

Nehlásí nic, spustí se, zobrazí "skoro" všechno, i složky lze prohlížet, ale... Tam, kde se zobrazí obsahy zpráv, je prázdno, a když požádám o stažení zpráv ze serveru, objeví se hláška:

"Připojení k serveru se nezdařilo. Účet: 'pop.vol.cz', Server: 'localhost', Protokol: POP3, Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10061, Číslo chyby: 0x800CCC0E"

k.D

Acho jo... Tak jsem provedl to, mi co poradil kolega výše (registry na nulu, reinstalace...) No, najít Outlook se SP2 na webu Microsofotu se mi nepodařilo (asi jsem fakt slepej), tak jsem to dal z cédéčka, což se mi po chvilce laborování podařilo. V Expressu pak stačilo nastavit poštovní servery.... A už běží.

Všem děkuju a klaním se.

Kdybyste potřebovali vědět něco z astronomie, anebo politiky, napište, to jsou zase "mé" obory :o)

k.D

Na to je dvé prostých odpovědí, pane kolego:

1/ Všichni levicoví spasitelé světa se odebéřou do šéolu a noví plevelníci bolševníkovského typu se už neurodí.
2/ Voličstvo nahlédne, že nápady leváků (od KSČM po všelijaké liberály) jsou smrtonosné, a odvrhne je.

Mimochodem, minulý víkend ve Vratimově měli soukmenovci vůdce Filipa uzavřené radění, vůdce jim mj. řekl: KSČM musí napřímit sociální demokracii páteř. Z toho plyne, že stačí maličko a sloganovitý vtípek ODS se stane pravdou, protože kdyby maličko nechybělo, ono "napřímení" by znamenalo zlomení páteře.

Zdar.

k.D

Pakliže starověké národy znaly planety za Saturnem, pak dozajista. ;-)

A vážně.

Přirozené těleso, které by pendlovalo mezi dvěma hvězdnými soustavami, z nichž jednou by byla ta naše, není známo a sotva by mohlo existovat. Respektive těleso, které by patřilo do podvojné hvězdné soustavy, přičemž lidé na planetě Zemi, oběžnici jedné z těchto hvězd, by o podvojnosti své stelární domoviny neměli ponětí, existovat nemůže. To, co možné teoreticky je, je to, že se naše soustava někdy setkala s jinou hvězdnou soustavou, která dejme tomu měla planety či planetu, a pak snad... Ale exaktní doklady pro to nejsou.

k.D

P.S.: Hypotetické interakci před mnoha a mnoha lety se druhdy věnovali tuhle: http://www.spaceflightnow.com/news/n0412/01passings tar/