Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamacie

Nakoľko sa tu množia otázky ohľadom reklamácií, a niektorý jedinci mdlého rozumu sa v tom vyžívajú, pridávam linku na dokument, kt. bol vytvorený právnym oddelením jednej nemenovanej firmy. Verím že tam nájdete odpovede na otázky, kt. Vás ohľadom tejto témy trápia.
nezabúdajte prosím na stránky typu spotrebiteľ a pod. google Vám ich bez problémov nájde.
Váš REKLAMÁTOR:-D

http://img101.imageshack.us/img101/6222/reklamacie1 oo.jpg

prosím o uzamknutie a následné presmerovanie ´dalsích podnetov...

Súhlas, požadovať može (prosím o ospravedlnenie ak sa v tomto SK aCZ zákonník líši) vrcholom je čo riešia nejaké firmy ohľadom záruky v 2-om roku. (písal som na to reakciu ešte v starej poradni, fy. nechcem menovať, ak máte záujem, nájdete to)