Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O+O Defrag

Dobrý den, nainstaloval jsem zkušebně o+o defrag a když dám nyní přes pravé tlačítko vlastnosti disku-defragmentovat, rozjede se mi o+o defrag a ne původní defragmenace ve win XP. Lze toto v o+o defragu nějak vypnout? Díky.

Zatím program zkouším, mám možnost ho koupit levněji. O tom vypnutí integrace při instalaci vím, jen jsem myslel, že se s tím dá hýbat i později. To by ale nevadilo, pokud by se program používal. Defragmentuje o+o lépe než ten defaultní? Používáte ho někdo? Zatím jsem s ním projel systémový disk a zdál se mi celkem důkladný. Defragmentaci při bootování jsem zatím nezkoušel.

cesta k puvodni defragmentaci C:\Windows\System32\dfrg.msc

jinak OO Defrag pouzivam, slusna nahrada puvodniho MS defragmentatoru. Nechavam ho bezet na pozadi a on si defragmentuje disk pri necinnosti PC, takze se o to nemusim starat.

Díky - a jak máte tu automatickou defragmentaci nastavenou - myslím tu záložku rychlá konfigurace - nezatěžuje ta automatická defragmentace PC při běžné práci? Mám XP pro Athlon 64X2 /2GHz/, 3 GB RAM DDR2, grafiku NVidia GT 240.

u toho PC ted nejsem a takhle z hlavy si to nepamatuju, ale myslim, ze tam bylo nekolik moznosti nastaveni, kdy tu defragmentaci spouste a pokud je nastaveno spoustet pri necinnosti, tak pokud na tom delate, tak se nedefragmentuje, jinymi slovy samo si to hlida vytizeni procesoru a kdyz presahne nejakou hodnotu, tak se to prerusi, takze by to byt zadny problem nemel.