BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
cesta k puvodni defragmentaci C:\Windows\System32\dfrg.msc
jinak OO Defrag pouzivam, slusna nahrada puvodniho MS defragmentatoru. Nechavam ho bezet na pozadi a on si defragmentuje disk pri necinnosti PC, takze se o to nemusim starat.
Díky - a jak máte tu automatickou defragmentaci nastavenou - myslím tu záložku rychlá konfigurace - nezatěžuje ta automatická defragmentace PC při běžné práci? Mám XP pro Athlon 64X2 /2GHz/, 3 GB RAM DDR2, grafiku NVidia GT 240.
u toho PC ted nejsem a takhle z hlavy si to nepamatuju, ale myslim, ze tam bylo nekolik moznosti nastaveni, kdy tu defragmentaci spouste a pokud je nastaveno spoustet pri necinnosti, tak pokud na tom delate, tak se nedefragmentuje, jinymi slovy samo si to hlida vytizeni procesoru a kdyz presahne nejakou hodnotu, tak se to prerusi, takze by to byt zadny problem nemel.
oo defrag je super,dokonce v casopisu chip skoncil v testech na 2.pozici