Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SWAP na jiný disk

Potřebuju přehodit virtuální paměť s "céčka" jinam (jiný logický popř. fyzický disk).

Pokud zakážu swapku na disku C (bootovací s XP) a nechám ji vytvořit (min=max=1500MB) jinde (G:), píše mi Ovládací panel líbesbríf: Je-li počáteční velikost stránkovacího souboru na jednotce C: menší než 1022MB, systém pravděpodobně nebude moci vytvořit soubor s ladicími informacemi v případě výskytu chyby STOP. Chcete přesto pokračovat?

Má mě to znervoznit nebo co? IMHO by bylo swapu na jiném disku, nejlépe fyzickém, lépe...

WinXP SP2 home, 1GB RAM

SWAP urcite na jinem fyzickem disku (ktery je idealne na jinem kanalu radice). Delat jej na logickem disku nema smysl (pokud te netizi misto).
Z hlaseni si nic nedelej, ja jedu uplne bez swapu a zatim jsem se s problemy nesetkal.
Co se tyka velikosti, opravdu potrebujes 1,5 GB swap ? Dival ses do spravce uloh, jakou mas spicku v pouziti pameti ?