Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doporučte free soft na zálohu partišny disku v AHCI módu

Viz titulek. Potřebuju udělat obraz systémových partišen na třech strojích (u zákazníka). Na všech jede WXP_SP3_32bit, ale ta mátoha, co jim to prodala, nechala běžet hadry v SATA-AHCI. Tudíž se na to můj legální NG11 nechytá (nevidí disky). Mělo by to jet z bootovacího média (CD) v prostředí DOSu (či linuchu), z nainstalovaného systému to dělat nebudu. Záloha bude vytvořena na sekundárním oddíu, popř. separátním disku. Soft kupovat nehodlám, tak bych byl štěstím bez sebe, kdyby byla k mání nějaká free ulitka. Předem dík za potenciální odpovědi.

PS: Acronis (upirátěný či legální) jen přes mou mrtvolu :-).

Dyť si to přepni z AHCI do IDE, udělej zálohu Ghostem, vrať to zpátky do AHCI. Stejný postup při obnovení. Takhle mi to normálně chodí.