Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vase povolanie...

Ake je vase povolanie (pouzivatelia poradna.net) ?
ma nieco spolocne s IT, alebo IT je Vas konicek ?
ak ste v brandzi IT tak ak mozete, prezradte co konkretne robite..

(ja som student :-| )

Moje současné povolání je radiologický asistent. Pracuji se zářiči Ra226 a zaskakuji na RTG. Předtím, do roku 1983 jsem dělal sanitáře ( lidově zřízence :-) ) v nemocnici a studoval dvouletou nástavbu obor ra. laborant. V práci mám PC asi rok, na net připojené od ledna 2006. Doma máme PC původně zakoupené pro děti :-) od roku 1995 .Moje první zkušenosti s IT začínají smazáním autoexec.bat ( zdálo se mi podle data, že je tenhle soubor starý a tudíž už nepotřebný :-) ) Nyní se pokládám za lehce poučeného laika a starám se o naši domácí síť a související HW. Občas se na mě obrátí příbuzní a známí a zatím jsem myslím všechny jejich a svoje problémy s IT vyřešil ( teda až na tu odpálenou desku v dnešním threadu :-( )