Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vase povolanie...

Ake je vase povolanie (pouzivatelia poradna.net) ?
ma nieco spolocne s IT, alebo IT je Vas konicek ?
ak ste v brandzi IT tak ak mozete, prezradte co konkretne robite..

(ja som student :-| )

8 rokov vo finančnom sektore (poisťovníctvo), potom som sa naštval, dal výpoveď a 1,5 roka robil to čo mám najradšej=nič :-)
teraz robím ...povedzme že v štátnej správe, kancelárska robota, + vzhľadom na to že som jediný na sekcii kto naživo videl server tak ma to dostatočne kvalifikuje aj na to aby som robil istým spôsobom aj admina :-)
Inak keby som v šestnástich tesne pred vianocami nevyhlásil že už nechcem pod stromček počítač ale basgitaru, asi by som bol IT profesionál. Takto sa len drzo tvárim že sa v tom vyznám. A vo voľnom čase sa trochu vŕtam v grafike.

Technik ve výrobě elektroniky - desky pro servery IBM, UMTS ústředny Nokia, Marconi, Lucent, momentálně i fošny do plazmovek a LCD pro Panasonic. Kdysi jsme dělali i motherboardy pro Dell.
Mám na starosti údržbu, opravy a drobné úpravy SW testerů, testující přítomnost, hodnoty a základní funkce součástek na osazených PCB - opticky i elektronicky. Takže víc elektronik, než IT odborník.

Moje současné povolání je radiologický asistent. Pracuji se zářiči Ra226 a zaskakuji na RTG. Předtím, do roku 1983 jsem dělal sanitáře ( lidově zřízence :-) ) v nemocnici a studoval dvouletou nástavbu obor ra. laborant. V práci mám PC asi rok, na net připojené od ledna 2006. Doma máme PC původně zakoupené pro děti :-) od roku 1995 .Moje první zkušenosti s IT začínají smazáním autoexec.bat ( zdálo se mi podle data, že je tenhle soubor starý a tudíž už nepotřebný :-) ) Nyní se pokládám za lehce poučeného laika a starám se o naši domácí síť a související HW. Občas se na mě obrátí příbuzní a známí a zatím jsem myslím všechny jejich a svoje problémy s IT vyřešil ( teda až na tu odpálenou desku v dnešním threadu :-( )

Směnový mistr na koksovně v Mittal Steel Ostrava, cca rok a půl, předtím operátor výroby na koksovně tamtéž. Jednou v 1993 roce mi postavili na stůl starou 286-ku (ze Slušovic) a na ni byl štítek "nezapínat, nesahat". A bylo to. Z výnosu první kupónové privatizace jsem si koupil Olivetti 286 16Mz a dál si to jde domyslet. Nyní mám Barton 2500+. Jsem samouk a taky kecám do všeho :-D