Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšíření operační paměti a pevného disku u staršího PC

Dobrý den,
chci navýšit operační pamět pro zrychleni PC a přidat druhý pevný disk (alespoň 80 MB). Nevím jakou největší SDRAM shánět (a s jakými parametry, aby to fungovalo), stejně tak pevný disk - nesmý být IDE? ale ATA a sběrnice PATA? Nebudu kupovat nové, vše chci sehnat na netu.
Děkuji.

To je notebook podle toho disku co to zdetekovalo ? = vyhozené peníze

Podle čipsetu kt400 jsou paměti typu ddr (DDR1) a disk by to umělo třeba i 160gb. Nový kupovat moc nemá cenu.

Nové to ani koupit nemůžeš- dávno se tyhle věci nevyrábí. Přidání RAM významně nepomůže. Snad sehnat aspoň 80GB harddisk ( víc jak 150 kč bych za něj nedával), protože ten co máš má vadné sektory. Výměnou HDD si ale s rychlostí PC nějak nepomůžeš.