Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s instalací PhysX

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit. Nainstaloval jsem si hru Two Worlds 2 a nejde mi spustit vím že je problém s PhysX od nvidie já osobně mám kartu HD 4870 od SAPPHIRE. V PC jsem již dříve měl nainstalován PhysX ale pak jsem musel formátovat a teď mi už nejde nainstalovat. Vyhazuje to tuto chybu: viz. obrázek
http://www.r3upload.com/direct/2790ee62-Erro-Physx .png
Mockrát děkuji za jakoukoliv radu.

Zkoušel jsem instalaci přes Win+R /quiet a Physx se nainstaloval ale do registrů se nic nezapsalo a hra stále nejde spustit
Potřebuji ten PhysX jen dostat do PC aby se ta hra spustila v tom dotaze [nechce se nainstalovat Nvidia Physx] uživatel píše že PhysX na kartách ATI nic nedělá je tam jenom potřeba k tomu aby hra nevyhazovala chyby.
Na PC jsem již PhysX měl instalovaný ale musel jsem odinstalovat nějakou hru a s ní se odinstaloval i PhysX a teď už nejde nainstalovat.

Ano tato stejná instalace hry fungovala. Ona se hra nainstaluje ale nespustí se. Blikne úvodní okno a vyhodí to hlášku Program přestal pracovat. Akdyž jsem měl v PC ten Nvidia Physx tak vše fungovalo. Zkusil jsem teď i ten program Driver Sweeper ale taky nic vždy to vyhodí tu chybu co jsem na ni dával ten screen nahoře.