Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plochý prodlužovací kabel 230V

Dobrý večer,
existuje prosím plochý prodlužovací kabel 230V například s 5 zásuvkami? Jedná se o to, aby konec do zdi byl co možná nejvíce zasazený, aby se k zásuvce dal přisunout nábytek (v nejlepším případě i s přepěťovou ochranou)? Díky

Jasně chápu... Tak pak mě napadá jenom přemístění zásuvek a za stěnou /postelí vést už jenom kabel z prodlužováku. Nevím jak to u Vás vypadá a jak by to bylo složité, ale já bych to asi řešil takto.Jinak stejně úplně na zeď ten nábytek nepřisunete a nějaká mezera bude. Ale zásuvka za stěnou je na dvě věci.