Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pohyb roletového menu-"záložky" vo Firefoxe

Vo Firefox otvorím "záložky-roletove menu".
Myšou idem do toho menu a menu začne prechadzať same od seba zdola nahor.Takže sa nedaju vyberať stránky.Robí to skoro stále.Len niekedy stojí a možem vyberať.Neda sa to nejako nastaviť aby stále stálo.Ďakujem.

celkom nerozumiem. predpokladam, ze pod zalozkami najskor myslis bookmarks, alebo nie? skus napisat, aku mas verziu ff a vypis aj vsetky extensions ktore pouzivas.
//edit: pusti ff v safe mode a daj vediet, ci to stale robi.

neviem ako to je s nastavenim, ff uz presiel dlhu cestu a radsej by som kompletne odinstaloval staru a nainstaloval novu. so sa tyka "zaloziek", nie je si ich problem cez bookmarks(zalozky) manager v menu subor vyexportovat a v novej verzii znovu naimportovat.

Takže "Igor(K)" píšem z verzie 1502 sk.Jednoducho som ju len preinštaloval.Bez exportu a importu a všetko je pôvodné v novej SK - verzii.Skúšal som to menu asi 20x a zatial je to v poriadku.Ešte raz ďakujem.Aj ostatným za snahu.:-)