Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení firemních stránek

Zdravím, prosím o zhodnocení mých firemních stránek a zároveň o radu, zda je vhodné spát ostatní nabízené služby z jiných oborů na tytéž www stránky (stránka 2, stránka 3...)
díky za rady a kritiku..
Stránky půjdou na jinou domenu, na této free jsou na ukázku..
reklama22.unas.cz/firma

Tak jsem stránky komplet předělal, vykašlal jsem se na šablony a udělal jsem si design od základu sám..
Již se jedná vyloženě o www pro dlažbu, jsou na vlastní domeně kde již zůstanou.. ještě pár drobností tam musim dodělat ale jinak jsou stránky relativně hotové..
obrázek pod textem na úvodní stránce ještě vyměním, načítá se dlouho i mě což je nezvyklé, takže ho nahradim jiným nebo tam bude prázdno..
www jsou k zobrazení na dlazba.523.cz
kritikou nešetřete a díky za reakce :-)

Brtníku za reklamu dole nemůžu, ta je tam od hostingu.. můžu jí bloknout "noscriptem" ale to by bylo porušení podmínek..
Tučná písma tam mam aby to nebylo tak prázdné ale myslim že takhle jsou vyhovující..
doplnil jsem nahoru text který by tam měl být, zatím jen na index..

červená tlačítka jsem dělal aby to bylo výrazné ale zároveň příliš nenarušilo celkový design což se stejně moc nepovedlo takže tam zkusim šedá, popř. hnědá jak radí Kurt.. Jinak font v tlačítkách je stejný, velikost písma totéž..

obrázky jsou předělaný na JPG takže by se to mělo načítat rychleji
Za templates díky, na příští stránky (s IT) už nějakou využiju ale sem mi to přišlo zbytečný, navíc téměř všechny ty šablony jsou navrhovaný pro rozsáhlejší stránky což opravdu nemam.. :-)

edit: do leva ještě něco vymyslím..

Buď chceš firemní web, který najdou vyhledávače když někdo hledá na internetu někoho na dlažby ve vašem kraji, ze kterého se návštěvníci dozví co nejvíce informací o firmě, uvidí plno referencí etc. a místo aby utekli, naláká je to k tomu, aby se stali vašimi zákazníky, nebo nemá vůbec cenu nějaký dělat.
Domnívám se, že špatný web (např. to jednostránkové info) firmě víc škodí, než prospívá.
Na nějaká ta infa je lepší, registrovat firmu v co nejvíce katalozích atd.
Co se týče červených tlačítek, působí to dojmem, jako by to dělalo desetileté dítě. Zkus spíš pozadí tlačítka nějaký kámen (aby na tom bylo čitelné písmo).
http://textury.stavit.cz/page.asp?kategorie=010100 0000 (textury)
nebo jen "jednobarevná omítka".
http://textury.stavit.cz/page.asp?kategorie=010600 0000

Podle mě tě nejvíc brzdí to, že chceš udělat web a nemáš na něj co dát. Respektive máš, ale buď nechceš, nebo nevím.
Firemní web by měl být plný informací o dané firmě, např. podrobně ty ukázky a ne 4 obrázky...
Víc než na vzhled se soustřeď na obsah a když už máš obsah, je i mnohem snadnější předělat vzhled, protože vidíš co co dělá a ne prázdné místo, či "lorem ipsum".

obsah jsem už částečně vymyslel, resp. ho mam napsanej na papíře.
referencí bude též mnohem více, resp. udělám nějakou foto galerii, už sem dohledal všechny fotky z minulého roku takže 20 fotek minimum..
Každopádně všechny 3 předchozí verze byly kritizovány za design..
proto jsem se rozhodl, že nejdřív vyberu design a poté doplním obsah..

edit: min. 20 fotek + popisy..

edit2: též nevím zda o sobě mluvit ve 3ti osobě nebo ne.. i když většinu práce dělám pod někym, tak jsem OSVČ a stránky a dělám pro sebe..
3ti osoba dle mě přitahne více zákazníku ale na druhou stranu je mnohem těžší vytvořit texty na stránky.. :-)

Však to můžeš pojmout v "ich fofmě" (já). Pokud pracuješ sám a vše děláš ty, tak proč ne? Podle mě ti to zvýší prestiž - když to ovšem nebude působit jako vychloubání.
Chce to citlivě texty a nepsat stále já já já, ale třeba "bez osoby": "Ukázka mramorového chodníku v Prasojedech (realizace 2005)."

Samozřejmě ber mé psaní pouze jako názor někoho, kdo v těchto věcech není vůbec odborník.