Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficka karta

dobry den potřebuju akutni pomoc alee měl sem grafickou Nvidia GeForce GTS 250 eště včera sem ji měl jenže sem si chtěl dat na plochu animated wallpaper no a potřeboval sem nato deskscapes nebo tak nak dal sem si to do pc a změnilo mi to grafickou na intel familian neco takovou ma moje mama grafickou na nootebooku a prostě změnila se mi graficka nevim jak je to možne a tak mi ted nejdou zadne new hry kdyz sem to skoumal tak mam ted žadnou grafickou prostě mam napsane v poličku graficka karta neznámo ... prosim o pomoc děkuju předem

No jenže vše sem smazal už včera restartoval sem i počitač byl to naky program intel neco tak sem ho dal pryč a už sem měl pořad tu grafickou intel se to nejak přepsalo a když sem dnes stahl ovladač na tu moji geforce tak mi napsalo vaš ovladač grafiky nemohl najit kompatibilni hardware grafiky a kdyz sem stim skoušel něco dělat tak ted mam misto grafiky poličko prazdne a dalši udaje neni k dispozici tak nevim a sem ztoho zhroceny jinak dik za radu.

Tak jsem to skusil u graf adapteru sem měl ten intel co tam byt nema a měl sem tam žluty vykřičnik odinstaloval semto restartoval počitač a když se zase najel tak bylo ze se hledaj nove ovladače ale nainstalovalo se mi Intel(R) G33/G31 Express chipset family a pritom to nechapu a zase to pomě chce restart .
Jinak takhle vypada když instaluju nvidia ovladač nejdeovlada.jpg

A co tam je za desku? Nejspíš je tam deska s integrovanou grafikou a nevím proč se tam furt cpe před tou ATi. Zkusil bych všechny ovladače odinstalovat a nainstalovat znova ovladače chipsetu základní desky. Třeba si dá potom říct a začne detekovat tu dedikovanou grafiku.

Český jazyk používá věty. Takové ty útvary, které končí obvykle tečkou a popisují logické celky. Tvůj výplod musí lidé přečíst několikrát, aby zjistili, co vlastne chceš.

Neztratila se ti tvá grafická karta, ani ti ji nějaký program nevyměnil. Programy neumí vytáhnout grafickou kartu z počítače a strčit tam jinou (jak popisuješ).
Zkus přeinstalovat ovladače své grafické karty. A kde je vezmeš? Na stránce výrobce.