Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hromadná průhlednost

Dobrý den, hledám nějaký software který mi u obrázku png nahradí bilou barvu za průhlednost, ale jelikož je jich hodně tak bych potřeboval něco co to udělá hromadně. Jedná se o obrázek kde je požitý vysoký kontrast, černá a bíla takže by to mohlo jit programem pěkně. Ale nevim o žádnem. Můžete mi nějaký poradit jestli něco takového existuje? Děkuji

Dělám tak 5 png do roka, vystačím si s gif a jpg. Hromadné ukládání png jsem nikdy nedělal,ale podle mě to funguje úplně stejně jako když se ukládá jeden, stačí si "zaškrtnout" "uložit barvu průhlednosti" (bod 3 na obrázku). Ale třeba jde ta barva, která má být průhledná nastavit v těch pokročilých volbách a ani se klikat nemusí.