Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 7 Home Premium 32-Brzdí se mi systém

Dobrý den. Při rozbalování,nebo kopírování, nebo dekodování videa se mi Win7 sekají, otevřu třeba prohlížeč Firefox,naběhne ale seká se a nemůžu surfovat je to k vsteku. Předtim jsem měl Visty 64 a docela na ně vzpomínam v dobrým.Můžete mi prosím někdo poradit co mam skusit.
CPU AMD Phenom II X6 1055T, z.d. Gigybyte 880ga-ud3h,4 GHz ddr3. Fakt mi to brždění systému vadí. Budu vděčný za radu.
Registry,defragmentace,číštění,spybootdestroy znám , potřebuju něco lepšího.
Předem dík

buď zapomeneš na metody klikačů typu "Registry,defragmentace,číštění,spybootdestroy", nebo si půjdeš zítra koupit šestijádro, 16gb ram (a 64bit windows), k tomu ssd disky - na dva měsíce by to mohlo stačit.

taky si můžeš zodpovědět pár otázek:
co ti běží v systému že tě to brzdí? kdo ti to tam nainstaloval a kdo tomu povolil automatické spouštění? kdo ti instaloval ovladače pro nový systém?

Win jsou legal. PO čistý instalaci jak 32 tak i 64 myslím že stejný sekání. Hazí to často chybu win explorer přestal pracovat. Ovladače u všeho nejnovější. Nějakej pátek sedim za pc. Taky programy po spuštění systému povypínané. Nevim no ,ale před tím sem měl z netu Win7 Ultimate 32 a naprostá báseň i Visty 64b předtim jeli taky supr a až sem se rozhodl pro org Houm premium 7 toto.Ani paměti to moc nezabíra to je mi divny Visty pred tím se sekali ale to jen když si ukousli moc ddr.