Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox 360 Controller Vs. Normální, Analogový ovladač

Dobrý den, zítra si jdu koupit nový ovladač k počítači, protože už to s bráchou nemůžu vydržet, když se musíme střídat po každé hře ve Fifa 11 :-D Háček je ale v tom, že nevím, jaký je rozdíl mezi Xbox 360 ovladačem a "Normálním ovladačem" ,protože ve Fifě je zobrazené, že funguje s Xbox ovladačem, ale nikde není napsané, jestli funguje i například s tímto ( http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7M000000WIC ) ovladačem.Takže-Bude vadit, když si místo Xbox ovladače za 800,- koupím normální ovladač za 200,- ? Pojede mi na tom všechno stejně, jako s Xbox ovladačem?
Díky

Osobne vlastnim ten Xbox360 bezdratovy a musim povedat, ze v kope hier (hlavne tych, ktore su oznacene Games for Windows Live) je nativne podporovany (funguje automaticky po pripojeni), kdezto ine mavaju problemy (vid napriklad Darksiders). Mimochodom bacha - ten dratovy Xbox ovladac funguje len na Windows XP, az tato bezdratova verzia ide aj na vyssich Win