Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem soubor boot.ini je neplatný

Po spuštění PC se na obrazovce objeví soubor boot.ini je neplatný - probíhá spouštění z C/Windows.(Obrazovka je černá).Poté dole běží BOOT in CD pak to naskočí do výběru (spustít běžně,v nouzi apod).Pak to restartuje naskočí ten běžící pruh o startu Win ale to je vše.Po něm zas restart,potom že boot.ini je neplatný a furt dokola.Furt to restartuje ale Win nenaskočí.Poradí někdo ?

dole běží BOOT in CD..... Jak je vlastně nastaveno bootování?

pak to naskočí do výběru (spustít běžně,v nouzi Co takhle nastavit to v nouzi
a potom provést obnovu systému v nouzovém režimu. Nevím jesti jsi to zkoušel.

DÁLE:
Možnost opravit boot.ini v DOS nouzovém režimu editací v příkazovém řádku po zadání příkazu bootcofig jako admin. ( >bootcofig/ query )

DÁLE:
Pro lenocha: editovat z HDD boot.ini na jiném stroji a potom z diskety nakopírovat do C:\
(Také jako Slave HDD na jiném stroji.)

DÁLE: ASR

DÁLE: Oprava systému z CD

DÁLE: Nová instalace Win na stejnou partition.

DÁLE: PE Builder

DÁLE: Format C: a instalace. A DÁLE: A DÁLE:.....a bůhvícoještějensivybrat.