Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém připojení k internetu

Zdravím,
můj problém se týká připojení k internetu.. poskytovatelem je spol. upc
Mám system windows 7 počítač se připojí k internetu ale nemá onu garantovanou rychlost připojeni napr. 3/Mb pr sec..
pokud kabel pichnu do jineho notebooku ve kterrém jsou xpcka rychlost je spravna.
pravdepodobne se jedná o nastavení win7 sitove nastaveni atp.
nevite si s tim nekdo rady?

diky za odpoved

po teto strance je vse ok, zadna zmena po vypnuti nebo udeleni vyjimek u fw

proste w7 sux aj sitovku jsem zkousel zakazat a povolit nic...posledni moznost je ze zavolam camprlika z upc at me to dojde opravit!pokusim se kouknout jeste po netu na dalsi fora jestli nenajdu podobny problem...

privitam kazdy napad