Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to pc dostačujicí pro nové hry?

Ahoj chtěl bych se zeptat,je toto pc dostačující pro hry jako je crysis,gta iv,cal of duty black ops?Chtěl bych to hraát v max rozlišení tady je sestava:

Procesor CPU: AMD Athlon II X2 250 - dvě jádra (2 x 3.0GHz, 2MB cache, socket AM3, 65W
Základní deska: ASUS M4N68T-M / DDR3 / 4xSATA / GigabitLAN / mATX
Operační paměť: 2GB RAM DDR3 1600 MHz (za příplatek 4GB RAM)
Grafická karta: Nvidia Geforce 9800GT 512MB DDR3 (nebo dle přání Nvidia GT240 DDR5 512MB)
Pevný disk: Samsung 500GB / 7200 otáček /16MB cache /SATA 300
Optická mechanika: Lite-On iHAS124 černá OEM + software Nero
Skříň (case): Redstar OEM31 MIDI TowerATX, black/ silver

NE proto abysi mohl hrát tyhle hry na max. bych ti doporučil:
Procesor:i7-980
Grafika:NVidia GTX 560 nebo Radeon HD 6870
Zdroj:Thermaltake Dualpower 520W W0107
HDD:1TB
Skříň:Evolve Tornado
Základní deska:ASUS Maximus IV Extreme
Mechanika:ASUS DRW-24B3ST SATA BLACK NERO 9
OS:Windows 7 Home

jo, tohle je typický nevyvážený PC (aneb sračkostroj za velké peníze). CPU za 20 kolíků a k tomu grafika za 5 litrů... OMG...

Na hraní to za tu doslova extrémní cenu bude naprostá bída a IMHO jiné PC za cenu jen toho procesoru bude výkonnější. Stačí tam dát jakékoli 4-jádrové nebo 6-jádrové AMD (Phenom) a k tomu HD6950 2GB...

Je to tak, ten comp co mam ja v profile ma vysiel cca na 1000€ (tolko stoji najnovsi procak od INTELU)a myslim si, ze mi tak akurat staci (mozno AZ AZ), a do buducna mi staci vymenit dve 460ky grafiky za jednu 580ku a 4jadro za 6jadro co su investicie ak predam tie starsie veci max 60€ za komponent a mam zasa pohodu.