Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTS 450- jak nastavit dynamiku u větráku

Dobrý den, jde o problém na sestavě v podpisu, mám větrák nastavení na dynamickou rychlost jako to bylo kdyz jsem to nainstaloval ale jde mi o to že to furt drží na 30% což je minimum rychlosti, všimnul jsem si toho u teploty 58°c tak jsem to hned přepnul na stálou rychlost aby se to zchladilo to funguje bez problémů. Takže nevíte někdo všem by mohl být problém? Napadlo mě jestli se nedá někde nastavit jak to bude zrychlovat u jaký teploty

Pokud ta je při hře max 56° tak je to v pořádku.
Ještě můžeš teploty otestonat v FurMark - stability test.
(pozor test se sám nevypne hlídat teplotu až do ustálení asi tak 75°C , ukončení je Esc)
Ten zatíží kartu max.(žádná hra to nedokáže)
A jestli jsi nastavil otáčky na dynamické tak se určíte od 30% pohnou)