Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herní myši

Ahoj.
Chtěl bych koupit novou herní myš.
Je jich spousta a já nevím kterou vybrat, mohl by mi prosím někdo pomoct vybrat ?
Cenový limit max. 1800.
Osvětlenou.
Z dobrou ergonomií.
Líbí se mi Roccat Kone +.
Jestli ji někdo má a mohl by mi k ní něco napsat byl bych vděčný !
Podložku mám Roccat Taito.
Za odpovědi předem děkuji.

Mám doma Roccat Kone, MX 518, Steelseries Kinzu..

Pokud chceš investovat do těch 1800, tak vem bud'to Roccat Kone v2 s tou první byvaly občas problémy.. nebo něco od razeru zaručená kvalita..
A pokud něco do 1000,- tak MX518 je za ty prachy cca 700 (já ju kupoval za 1200) luxusní :)

Ta Roccat kone v2 stojí okolo 1500,- podívej se na www.supergamer.cz