Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize nepíše háčky

Zdravím,

naše televize, která normálně funguje a zobrazuje text jak má, má jedinou chybu, na kterou nemohu přijít. Když chci si zobrazit ifnormace o filmu, tak místo srozumitelných českých vět, mi to tam píše slátaniny. Konkrétně to nepíše háčky - místo nich to nahrazuje nějakými podivnými znaky (?). Vypadá to nějak, jako když ve Wordu píšu fontem, který nepodporuje háčky - jsou místo toho pak nějaké obdélníky nebo jiné znaky. A´t se v televizi hrabu kdekoliv, nemůžu to najít.
Jedná se o televizi Samsung LED UE32C6000RU. Nevíte co s tím? Děkuji za rady

No koukám že je to pořád stejné já měl plasmu Samsung a dělalo mi to stejné,ale já to přisuzoval špatnému digitálnímu signálu,protože jsem měl přenosnou digi anténu a kabel jel pořád v analogu.