Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bloknutí myši/touchpadu u win

Ahoj,
existuje prosím nějaká klávesová zkratka/fígl u win XP k blokaci touchpadu/myši? Třeba když budu chtít znehybnit myš u svojeho PC s XP a pak u kámoše na Aceru notebooku s win XP? Existuje nějaká zkratka ve win? Nevím, třeba v cmd.exe nebo jak :) Pokud možno, aby se nemnusel instalovat nějaký program...

Riešenie existuje. Túto službičku poskytuje ovladač touchpadu. Bohužial nie každý.

Vyskytuje sa to u ovladačov pre Synaptic od DELL-u, pár verzií pre ALPS od Tochiby to vie a Asus to taktiež dáva do svojích ovladačov.

Tak si vyhladaj.