Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Xp sp3 Pro nenajede a dokola se restartuje.

Zdarec.
Mám tu komp od kolegy při načtení loga win jak válí sudy to trvá neskutečně dlouho a pak se restartuje a to opakovaně. Dělá to i když ho naženu do nouzáku, nebo nastavím botování z cedla kam jsem dal botovací cedlo Win. Instalaci samozdřejmě nepotvrdím a zase restart. Než se naženu do přeinstalace má někdo nějaký nápad co to může dělat? Ještě disk je rozdělený na C-D. Teď mám ten disk v mojem PC a stahuju jeho data.
Nějaký nápad než bude format C.
Díky za případné náměty. :beer:

Zkus (z jiného systému) smazat Pagefile.sys. Ono to asi nebude ono, ale setkal jsem se s takovým chováním když kolega násilně přerušil resetem defragmentaci tohoto souboru. Věděl jsem, že je to Pagefile.sys a tak jsem šel po něm, a pomohlo to. Tak to zkus. Naděje malá, ale je tu (a když to nepomůže, tak to neuškodí).

Takže jsem nabotoval Live Ubuntu, najelo v pohodě.
Vrazil jsem instal cd XP že to přeformátuju a nahraju systém znova.
Jenže při instalaci se to seklo v téhlé fázi: Instalační soubor načítá soubory < Kernel Debugger DLL> ...
Tak jsem disk vrazil do mého pc a kontroluju ho jestli není vadný.