Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tento název souboru není platný

Dobrý večer,

mám probém, když chci něco "uložit jako" objeví se tento nadpis "Tento název souboru není platný" a to u jakéhokoliv formátu a programu.
Měl jsem antivir Comodo a myslel jsem, že to může být tím, následně byl smazán. Problém se vyskytuje i na dále. Tak jsem také odinstaloval nedávno nainstalované programy a furt to samé. Podobné programy jak Folder Lock nemám nainstalované.

Děkuji za vaše rady.

Tonda

Změna předmětu, původně: Tento název souboru není platný - POMOC (host)

Mám naprosto stejný problém a je to celkem průšvih, nemůžu absolutně nic stáhnout - buď mi to píše, že název souboru neni platný a nebo mi to píše více souborů neexistuje. Vše se děje po instalaci comodo. I když ho odinstaluju, tak je vše stejné. Dala jsem bod obnovy, stejně se nic neděje. POMOOOOOC, prosím