Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Trojský kůň

NOD32 každou chvíli upozorňuje na infiltraci: varianta infiltrace Win32/Dialer trojský kůň.
Soubor: "www. impotato.com/a412/a571.php?m=18b=7798c=4"
Začalo to stahováním aktualizací pro winXP a nebyla otevřená žádná jiná stránka.
O co se asi jedná?

Příště už tady určitě nedávej přímý link na breberky, setkalo by se to s odezvou, Fuente.

Určitě bych si napřed stáhnul záplaty ručně, instalaci XP bych provedl
s vypojenou sítí, nainstaloval ručně stažené záplaty, předtím bych třeba jen
pro tuto potřebu nainstaloval free verzi AVG, která infiltraci toho trojana zabrání.
Pak bych teprve dodělal síťové a internetové věci. Projeď si raději instalačku Win
jiným antivirákem. AVG7 free si včetně updatu stáhni samozřejmě před přeinstalací
Windows, pak zvolíš volbu Update ze složky.

1 - Get AVG Free

update ke stažení je v sekci I need help - Get AVG Update