Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nelze se přihlásit do internet banky

Zdravím vás.Prosím o radu,při přihlašování do internet banky-zadání hesla které je složeno z malých i velkých písmen,mi při vložení velkého písmene vyskočí hláška o zapnutém Caps Lock a poté už se přihlašovací stránka nenačte.Takto to používám už asi 2 roky,doposud se mi to nikdy nestalo.Čím to může být?Díky
Změna předmětu, původně: nelze se přihlásit (LaKr) (Kráťa)

No mačkám.zkusím doporučené.Díky
Chtěla jsem vyzkoušet,ale v googlu se ta přihlašovací stránka na setinu vteřiny,po dlouhé době načte,hnedka 2/3 stránky vypadnou-je bílá.
V IE to jde,takže zakopaný pes bude někde v google.Vlastně asi tam nějaký problém je,protože cca 2 dny,se mi načítá google hodně pomalu

Může to být tím, že banka Chrome nepodporuje. Betonově by mělo být vše OK
v Internet Exploreru a Firefoxu. Tipuju, že i v Opeře. Záleží od konkrétní banky.
Osobně jsem před časem zaboha nemohl zprovoznit net banking přes FF u AXA,
všechno se zdálo OK, akorát ve finiši jsem nemohl najít tlačítko Odeslat.
Pak mě napadlo použít dědečka IE6 a voilá, tlačítko se objevilo.

Ako vravi Fuente, niektore banky nejako nechapu, ze nie kazdy pouziva Windows ako OS alebo IE ako prehliadac. Toto platilo pred par rokmi, dnes by uz snad nemala byt banka, co nepodporuje aj ostatne prehliadace. Google Chrome je vsak relativne novy a mozno ho banka stale prehliada a stranku pren neoptimalizovala.
V kazdom pripade si vypni na klavesnici ten CAPS LOCK a prihlasenie by ti malo ist aspon v majoritnom IE.

V prohlížeči Google mi to šlo cca 2 roky,bez problémů.Já mám pořád dojem,že to je nějaká chyba v nastavení,která nějak vznikla.Protože ,na rozdíl od jiných stránek,se ta bankovní,kde je třeba se přihlásit načítá líně,buď se načte a já zadám č.účtu,začnu psát heslo,kde je předepsaná kombinace malých,velkých písmen a číslic.Jen zadám pomocí caps lock velké písmeno,stránka zmizí za dvou třetin a objeví se hláška o zapnutem caps lock.No a je to v čudu.Kašlu nato,hlavně,že mi to jde v IE.
Každopádně děkuji za snahu mi pomoct,přátelé:))

Asi tam neměli 2 roky detekci Caps Lock a přidali jí tam, protože to s ním stále někdo psal. Proč musíš psát velká písmena s Caps Lock? Tušíš vůbec, jaký je rozdíl mezi Caps Lock a Shift?
Shift - Přehodí velikost pouze na jednu akci. po napsání se vše vrátí do normálu.
Caps Lock - když se zapne, píše to "obrácenou velikost písmen" imrvére (dalo by se říct zamknutý shift - jako na psacím stroji) tAKŽE NAPSANÉ S VELKÝM r NA ZAČÁTKU VYPADÁ TAKTO. Caps Lock píše "velká" i malá písmena a když tam máš hvězdičky, nepoznáš to.

edit://velké písmeno se píše tak, že se zmáčkne "Shift" a za jeho stálého držení se zmáčkne třeba "s" a napíše se "S". Pokud chceš napsat velké písmeno s háčkem, zmáčkneš Shift, potom háček (druhá klávesa od "e" - ještě se neobjeví nic), a pak třeba "s" a napíše se "Š".