Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak docílit aby se program spustil na pozadí

Dobrý den

Potřeboval bych zjistit způsob (přídavný parametr?) pro spuštění programu tak, aby se spustil na pozadí a nevyskočilo okno. Vím že to jde, jelikož třeba program eac když pomocí lame převádí wav do mp3, tak je zde možnost aby se nezobrazilo okno externího programu a celý proces se děje na pozadí. To samé bych potřeboval pro svůj *.bat soubor, jen nemohu najít postup.
Za případné odpovědi předem děkuji.

Ale mňa by skutočne zaujímalo či je možné vo Windowsoch skryť výkonanie dávkového súboru.

Napríklad operatívne zálohovanie. Dokumenty sa "same" skopírujú do nejakého priestoru...
Pracovník mi povie že nejaký dokument už vymazal a... chcel by sa k nemu vrátiť. Ja mu odpoviem že mám jeho dokumenty zo včera, z predvčera, z prvého v mesiaci, z desiateho v mesiaci atď. Pracovník si vyberie kedy tam ten dokument bol v takom stave ako by ho on chcel vrátiť.

Takéto kopírovanie ľudi vyrušuje alebo sa zľaknú že niečo pokazili, alebo mi kopírovací proces jednoducho zabijú.

Teda otázka je jasná: Je možne vo Win poslať proces (dávkový súbor) skutočne na pozadie?

Dobrý den,

je to již poněkud starý dotaz a původnímu tazateli tak již asi nepomůžu. Sám jsem ale dlouho hledal řešení a nakonec na celkem použitelný postup přišel. Dávkový soubor se dá spustit na pozadí (bez zobrazení cmd okna) pomocí vbs skriptu. Konkrétní postup v tomto blogu.

2k