Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním systému Windows 7

Mam problem se spustenim systemu windows 7 Professional. Po zapnuti se spusti misto nacitacni systemu okno s nazvem Oprava spousteni systemu. Chvili se nacitaji data a zobrazi se v systemu windows nelze pocitac automaticky opravit. Hned na to se otevre nasledujici okno s nazvem Startup Repair s tim, jestli chci odeslat nebo nechci odeslat tento problem. At uz dam to ci ono pocitac se vypne. kdyz klidnu pred tim na odkaz "Zobrazit rozsireni moznosti obnoveni systemu a podpory", zobrazi se mi okno s nazvem Moznosti obnoveni systemu. V okne je nadpis Zvolte nastroj pro obnoveni. je tam moznost budto Oprava spousteni systemu, Obnoveni systemu, Obnoveni bitove kopie systemu, Diagnostika pameti, Prikazovy radek. Ani jedna moznost neopravi system. chtel bych se zeptat, co bych mel udelat proto, abych se tohoto problemu zbavil, nevim si rady, ackoliv jsem v zakladech zbehly. Muze to byt virem? I kdybych to vedel, nic to nevvyresi, proto se ptam, jake znate mozne reseni tohoto problemu. Dekuji

vytáhni disk, přidej do stolního pc jako druhý (ať se z něj nebootuje), a zachraň z něj data.
pak ten disk zformátuj a nainstaluj windows znovu.
je užitečnější mít disk rozdělený zvlášť na systém a zvlášť na data - až si podruhé nebo potřetí zničíš windows, přijdeš na to sám.

Disk mam rozdeleny ze zvyku na systemovy a datovy, ale nebavime uz dokola ta sama rutina, format, instal, format, instal, format instal, leze mi to krkem jestli mi rozumis :) Radeji bych presel na neco stabilnejsiho, ale co ze? Komercni system je nejpouzivanejsi, tim padem na nej vznikaji kompatibilni aplikace, tim padem nemuzu moc vybirat :) Ale jdu jeste zkusit verzy od uzivatele viz nahore, protoze nemam krabici na pripojeni disku do notebooku. Takze zkusim tuhle moznost a uvidime, jinak vsem dekuju za odpovedi.

Normalne ano a normalne tomu verim nebo alespon veril. Staram se o system jako spravny uzivatel, pravidelna kontrola pred veskerou haveti, kontrolu a udrzbu disku taky provozuju, takze nevidim problem, v cem bych polevil. Mozna je to asi o tom, kdo jaky aplikace na udrzbu pouziva.

prvne jsem to vypalil jako soubory z iso, cd nabootovalo, chvili se nacitali soubory systemu, ale pak jsem se stejne dostal tam, kde sem byl. Ale asi to iso ma smysl vypalit, protoze kdyz dam treti moznost viz nahore muj problem, tak to po me chce image. To je posledni moznost, jinak uz nevim.

Po přečtení pár fór jsem myslel, že mě nečeká jiná možnost než reinstalace win, zálohování souborů přes jinej PC, nebo minimálně celodenní hrabání se s Biosem a příkazovými řádky (jak za starejch časů instalace Win98).

DÍKY ZA RADU!! Vynadal jsem všechny USB, zapnul PC a vše fungovalo bezvadně. DÍKY za záchranu dat a celého dne jednou jednuduchou radou!!