Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sekání PC

Dobrý den. Nechám-li delší dobu zapnutý PC a nic na něm nedělám - třeba půl hodiny, přesně jsem to neměřil, - zasekne se a nic nefunguje. Jen kurzorem se nechá pohybovat po obrazovce. Nereaguje na žádný příkaz z klávesnice ani na kliknutí myši. Musím ho buť vypnout nebo restartovat tlačítky. Pevný disk mám nastavený na nevypínat, monitor vypn. po 5 hodinách. Nevím jestli to spolu souvisí, ale chci-li nastavit režim spánku otevře se okno s hláškou //Proces nemá přístup k souboru, neboť jej právě využívá jiný proces.// Mám bezdrátovou myš a klávesnici Labtec, WinXP Home. Prosím poraďte. Děkuji Karel.

zakaž režim spánku, pak jestli sám nesmazal C:\hiberfil.sys smaž ho ručně (shift+del)

projdi si služby a zakaž všechny možné indexace, které tam systém, nero, multimédia player nebo nějaký desktop search nastavil.
prolez nastavení antiviru, zakaž mu neustálé skenování disku při nečinnosti.
prohlédni si chybové hlášky v prohlížeči událostí z doby zamrznutí.