Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB Asus - recovery CD lokalizace win 7 64

Dobré poledne,
včera jsem měnil hdd v notebooku asus a obnovoval win z recovery cd. Při obnově jsem vybral CZE, ale konečná instalace je v ENG. Včera jsem se v tom už moc nešťoural :)...
Recovery jsem nikdy nepoužíval, tak nevím, jestli to není jen nějaká banalita a v tom případě se omlouvám za Váš čas. Ale jestli je to jinak, tak prosím o pomoc se zakopaným psem.
Díky

Zkusil bych tu 64 a napotřetí tu 32. Asi tam neproběhla instalace jazykového packu ale nejjednodušší je to zkusit znovu. Odpojil bych to od internetu při tom pokusu.