Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS WL-600g

Dobry den,
kupil som si ASUS WL-600g All-in-1 Wireless ADSL2/2+ Home Gateway. Nainstaloval som ho cez Mozilu, dal som prihlasovacie udaje zo zakaznickej linky od T-comu aj s osobnym loginom, na modeme svietia vsetky kontrolky, ktore maju podla navodu svietit na zeleno a ono to nejde. Ked dam detekovat pripojenie a modem, tak mi to vyhodi nasledovnu stranku /vid priloha/. Co som neurobil ako som mal, alebo treba reklamovat? Trapim sa stym uz tyzden. Sto krat som to restartoval a opatovne zadaval prihlasovacie udaje a nejde a nejde. Cez stary X rocny modem sa prihlasim v pohode , takze chyba je budto v mojich zlych nastaveniach modemu, o ktorych neviem, alebo v technicka/mechanicka chyba modemu.
Dakujem za vsetky dobre mienene rady.
PV

Tak nakoniec to bolo take jednoduche. Stiahol som si z ASUS.COM najnovsie Setup Utility toho routera, rozbalil ich na HDD, spustil to a pustil samoinstalaciu a postupoval podla navodu co mi vypisolval ten program a za necelych 10min to bolo spojazdnene.
Dakujem vsetkym zucastnenym za ochotu pomoct.