Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashka

Dobrý den,
Mám problém s mojí flashkou(corsair flash voyager 8GB).
Dám jí do pc, presunu do ní složku(300MB)a jak se to zacne kopirovat tak mi ta flashka vypadne a znova se nacte(nevypadne fyzicky).
Navíc tam po tom zůstane ta složka ,ale jsou v ní soubory( takový divný znaky napr. #Ö毪»&a .i7z) nejdou otevrit.
Skoušel jsem formátovat a nic, reklamovat nemůžu, protože nemám lístek.
Flashku mam asi rok, pokud někdo bydlíte kolem P10 můžu ji přinest. Asi ji vyhodim :(.
Děkuji
David 13let

jj, priklanam sa k tejto moznosti, ale skor si myslim ze problem je ze konektor je vykvedlany z DPS, resp je ulomeny pin medzi dps a konektorom, potom to vselijak straca kontakt. Zopar takych diskov som opravil, treba to prespajkovat. Stava sa to hlavne u takych flashiek co nemaju moc dobre riesene telo, hlavne take tie gumove a podobne, a ludia ich casto skusaju ohybat a tak, problem je hned na svete. Ale samozrejme moze to byt aj ina zavada.

To víš flashky jsou vyborne na přenášení dat, ale nikdy nevíš co udělají nebo kdy se rozbijou. Na tvém místě bych ji zahodil a koupil novou. A nekupuj vic jak těch 8 GB. Koupis nějakou 16ku rozbije se, a cca 700 kč v haji. Radši dvě osmi....mám s tím zkušenosti :-)