
Flashka
Dobrý den,
Mám problém s mojí flashkou(corsair flash voyager 8GB).
Dám jí do pc, presunu do ní složku(300MB)a jak se to zacne kopirovat tak mi ta flashka vypadne a znova se nacte(nevypadne fyzicky).
Navíc tam po tom zůstane ta složka ,ale jsou v ní soubory( takový divný znaky napr. #Öæ¯ª»&a .i7z) nejdou otevrit.
Skoušel jsem formátovat a nic, reklamovat nemůžu, protože nemám lístek.
Flashku mam asi rok, pokud někdo bydlíte kolem P10 můžu ji přinest. Asi ji vyhodim :(.
Děkuji
David 13let
Jo a mimochodem ukazuje mi to ze ty soubory maji 78GB, fkt uz nevim co mam delat????!!! :((((
Ked si ju naformatoval a skusal aj v inych portoch (inom pc) a stale to iste, tak len vyhodit ...
to je típek
rodiče koupí novou

tk a flashka je pryc ale zejtra dostanu novou ,vsem diky
To víš flashky jsou vyborne na přenášení dat, ale nikdy nevíš co udělají nebo kdy se rozbijou. Na tvém místě bych ji zahodil a koupil novou. A nekupuj vic jak těch 8 GB. Koupis nějakou 16ku rozbije se, a cca 700 kč v haji. Radši dvě osmi....mám s tím zkušenosti
no prachy sou mi u .....,dostanu 64GB me jde spis o ty data ,ale tata mi koupi i TB disk a vsecho 'Dulezity' zalohuju, jo a to uz se neda dostat ty data z ty flashky co?
podívej máš eště možnost prěz co ssi to formatoval jaký formát? když tak si stahni program a vyzkoušej jich víc