Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel Little Valley - rozlišení 1366x768

Zdravím,
mám problém s nastavením rozlišení 1366x768 na desce Intel Little Valley (SIS 662). Rozlišení se sice nastavit dá ale roztáhne se, takže při posunutí myši k pravé straně se posouvá i celý obraz. Mám nainstalován aktuální ovladač a stále nic. Na diskuzních fórech píší, že v linuxu toto rozlišení normálně funguje. Nikde jsem ale nenašel jak ho zprovoznit i na windows. Mám XP SP3.
Díky.

Odinstaloval jsem ovladače, vyčistil registry, zkoušel všechny možné verze ovladačů, instaloval jak originální inf soubory tak různě upravené a výsledek je stále stejný. Problém je v grafice takže prozatím se musím spokojit s menším rozlišením ve formátu 4:3 které se neroztahuje. Ale i tak díky za pomoc.