Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova poškozených fotek?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, nedávno jsem na zrcadlovce fotil krajinu apod. a bohužel se mi vybila baterie, tak se mi vypl fotoaparát, a jak to tak chodí, tak se mi poškodily fotky, na kartě mám cca 800 fotek, a bohužel je poškozená co druhý fotka, nerad bych o tyto fotky přišel. Neznáte někdo nějaký program na obnovu poškozených obrázků nebo fotoaparátu? Zkoušel jsem to přes recuvu a nic. Díky

Článek: Jak smazaná data zachránit přes bezplatné programy? …Nebo uspořit čas využitím specializované firmy? (reklama) (los)

Program Get data back mi zachránil data z karet do foťáku,které byly jako ztracené,pomohl i při obnově velkého množství dat z exter.disku.Přiznávám,že jsem tento program stáhl v plné verzi a neměl original...prostě jsem plašil a data byla nepostradatelná