Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omylem jsem odinstaloval micrtosoft office

Dobrý den,
včera jsem omylem odinstaloval Microsoft Office Professional 2003, ve snaze zrychlit počítač, program byl legálně zakoupený s notebookem. Nyní mi samozřejmě zmizel Word, Excel atd. Instalační CD nemám, může mi prosím někdo poradit, zda neexistuje způsob jak tu operaci vrátit? Jsem úplný amatér a tak se omlouvám za nepříliš popisný obsah, snad mi pomůžete i tak
Děkuji
Ian
Zmena predmetu, pôvodne: OMYLEM JSEM ODINSTALOVAL MICRTOSOFT OFFICE (los)

Pravděpodobně to nebyla to plná verze, ale pouze třicetidenní. Kdyby to byla plná verze, tak od k tomu máš licenční číslo. Pak stačí stáhnout z webu Microsoftu instalaci, nainstalovat, aktivovat...
Stáhni si Open Office. To je kancelářský balík zcela zdarma a česky, který umí formáty (doc, xls, ppt...) MS Office otevírat i ukládat
index.html

Díky moc za radu, Open Office jsem nainstaloval a v pohodě, nicméně rád bych asi vrátil i ty MW, píše, že pokud je to plnohodnotná verze mohu reinstalovat mám-li licenční číslo. počítač jsem kupoval v zahraničí asi s již nainstalovaným programem. Nevíš jak bych měl postupovat, tedy uvědom si, jak jsem již psal, že jsem echt uživatel nic víc, takže pokud moýno polopatisticky:-)) Ian