Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Equalizer u zvukove karty creative

Dobrý den, prosím vás vlastním zvuk. kartu Creative VX , všechny ovladače z cd jsem nainstaloval, ale nikde není žádný equalizer, můžu se vás zeptat, (někdo kdo vlastní kartu od creative), nebo se v tom vyzná, kde seženu equalizer pro tuto kartu ? děkuji.

Tak jsem to zprovoznil, ovšem mám další problém .. pokud mi nic nehraje a jsou zapnuté bedny tak to hrozně šumí, což když nebyly ty ovladače nainstalované nedělalo můžu se zeptat, zda li se toho dá zbavit ? popř. jak Díky

Vyzkoušeno funguje, ovšem až dám nad 20proc zase to šumí.. zkoušel jsem si volat se známým a musím mít těch 1oo proc, jelikož jinak mne nejde dobře slyšet. Jak je možné, že bez ovladačů to nedělalo a ted jo ?

Volám si nejen přes skype, ale i teamspeak, ventrilo, mumble ( při hrách ) Ovšem dal jsem v ovladacích panelech ten Boost (před instalací ovladačů jsem to měl, ale zmizlo to, takže to bylo tím) ted' už ok, bez nejmenšího šumu. Takže moc díky za ochotu a vyřešení :))))