Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký procesor zohnať a ako nainštalovať grafiku

mam celeron 333mhz,potreboval bych zjistit jaky nej.sehnat procesor ktery by tam sel,je to asi slot 1....jsem zacatecnik!!!dekuji za pomoca jak nainstalovat grafiku sis 315 na tento pc,kdyz ji tam dam nerozjede se mi monitor je to pci 32mb...diky...nail ...SvarcJara@seznam.cz
[mod]zmena názvu, pôvodne: dotaz.......zacatecnik s pc (los)[/mod]

Jak píše kolega nahoře, je třeba znát typ desky, pak můžeme určovat, jaký procesor tam půjde. Osobně to odhaduji na maximální procesor PIII 450MHz, býval to strop pro hodně desek.

Ale já osobně bych - pokud tento počítač nevyhovuje - raději dal pryč a koupil za několik málo tisíc lepší stroj, PC do 1GHz se dá sehnat do 3500Kč, nebo i levěji, záleží na výbavě. Protože z dnešního hlediska bude nárůst výkonu při výměně CPU na tak starém stroji prakticky zanedbatelný.
Mě se kupříkladu podařilo sehnat PC Dell 866MHz s 256RAM za 2500Kč.