Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupit iPad nebo Samsung Galaxy TAB

Zajímalo by mě co bych měl koupit, vaše názory na uvedené výrobky a připomínky.
Samsung je podle mého o něco málo lepší...ale má menší display a méně her.
iPad má spoustu her a dají se dokupovat na AppleStore, kde se dá zadarmo sehnat skype, icq atd...
Nevím co si mám koupit a žádám o rady...předem děkuju :)

som zaujaty, ale bral by som iPad. Mozno nema 5000 konektorov, usb a pod., ale bez tychto veci sa rozhodne obides. Naproti tomu ma iPad ovela lepsi zdroj aplikacii a hlavne kvalitnejsie. Samsung stavia na Androide 2.2, ktory aj podla samotneho google nie je stavany na tablety. O cene zariadenia ani nema cenu hovorit, Galaxy je ovela drahsi.

iPad ma vstavany reproduktor (nie stereo) a mikrofon. Mozes pripojit externe sluchadla do jacku 3.5mm. Nie su sucastou balenia, co nie je nic strasne, lebo apple aj k iPhone pribaluje zalostne sluchadla. Externy mic sa pripojit neda.

Také záleží co všechno od toho požaduješ. Pro někoho není zanedbatelné, jestli tam jde strčit SIM karta, či jestli to má USB, jestli se to bude někam nosit aby se to vešlo do velké kapsy či do kabelky...

zajdi do krámu si to ošahat a kup si něco, získáš zkušenosti, zjistíš, jestli to splnilo tvé očekávání a to bez přímé konfrontace s realitou nikdy nezískáš, pokud splní očekávání není co řešit, v opačném případě to prodáš a nic takového nebudeš chtít nebo si koupíš zase něco jiného, ale ty prvotní zkušenosti už budeš mít a další nákup bude o něčem jiném! Tady ti jen vaříme vodu, rozhodnutí je jen na tobě.