Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ping

Zdravim, uz je to asi mesic co mam cely den vysoky ping, odezva ping se pohybuje kolo 300 - 800 - 1200 "MS", nekdy se stane ze ping na 10 min spadne pod 100, ale pak zase zacne skakat a v online hrach je takovy ping k nicemu... napr cs 1.6.. uz to takle mam asi mesic deno denne ping nad 300, spise skace 20-180-300-40-450-30-600. pred mesicem taktez skakal ping ale ne cely den, spise jen vecer a jinak byl furt pod 100 obcas skocil nad 150 malokdy a ted je to uz mesic a porad to nejde dolu ten ping,, nevite nekdo cim by to mohlo byt ? ze driv to jeste tak nejak slo obcas skocil ping nad 110 jinak v pohode pod 100 a ted furt vysokej a nechce jit dolu... poradte dik..

rychlost pripojeni: 3mb/s a stahovani je 20kb/s xD pred mesicem mi to stahovalo 300 kb/s

dik za kazdou ranu

V první řadě zkontroluj, jestli není chyba u tebe, tedy že tam nemáš nějaký breberky, který ti komunikují do netu bez tvýho vědomí.
Pokud je u tebe čisto, kontaktuj svýho ISP, protože buď má nízkou konektivitu (tedy má příliš mnoho zákazníků), nebo sdílíš linku s nějakým stahovačem.