Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malinky livecd s ftp serverem

zdravim, potreboval bych pretahnout jeden soubor, kterej mam na takovy stary sunce. nemam tam system, tak me napadlo, ze bych tam hodil nakou livecd distribuci s ftp serverem, ale nevim jakou. nevite vo naky takovy malinky distribuci? dulezita je velikost, protoze mam k dispozici jen 64kbit lajnu. dik

s.... na to, ja si to stahnu znova, slo jen o to abych to nemusel pres tu pomalou lajnu stahovat, ale vidim, ze by to bylo daleko vic problematicky nez to stahnout, takze to radsi stahnu. kdybyste nekdo stejne na naky takovy malinky livedistro narazil, dejte pls vedet, dik